OTELİMİZ

Hotel Palmyra Odalar

Otel Kurallarımız

12 ay hizmet veren Otelimize giriş 14:00'dan itibaren yapabilirsiniz. Odanızdan en geç 12.00’da çıkış yapmanızı rica ederiz.

7/24 açık ve personeli bulunan bir ön büro

Oda fiyatına dahil günlük oda hizmeti 

her ünitede özel banyo

Geç check-out talepleriniz, oda müsaitlik durumuna göre kabul edilir. 12:00-24:00 arası "geç check-out" ücreti yarım günlük oda fiyatı olarak hesaplanır.

Otelimizde her gün günlük temizlik yapılır. 3 günde bir ise tam temizlik uygulanır. Bu düzen dışındaki talepleriniz için lütfen resepsiyona danışın.

Konaklama ücreti otele giriş yaparken nakit olarak ya da rezervasyon yaptırırken vermiş olduğunuz kredi kartınızdan tahsil edilir. Ödeme işlemlerinizi farklı bir döviz ya da farklı kredi kartıyla yapmak isterseniz lütfen otele giriş yaparken tarafımıza bildiriniz.

Odanız rezervasyon tarihiniz boyunca sizin adınıza satışa kapatılır. Bu nedenle kullanılmayan rezervasyonlarda ya da erken ayrılışlarda rezervasyon ücreti iadesi yoktur.

Odanızda bırakacağınız kıymetli eşyalarınızdan otelimiz sorumluluk kabul etmez. Kıymetli eşyalarınızı saklamak için güvenli kasalarımızı kullanmanızı öneririz.

Alt bezi kullanan bebeklerin havuzu kullanmalarına izin vermediğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Otelimize dışarıdan yiyecek ve içecek getirmeyiniz, ortak alanda lütfen tüketmeyiniz.

Fotoğraf Galerisi